Prisijunkite su

arba
Pamiršote prisijungimo slaptažodį?
Dar neužsiregistravote?
Užsiregistruokite

Pamiršote prisijungimo slaptažodį?

Įveskite el. pašto adresą ir mes Jums atsiųsime slaptažodžio keitimo instrukciją
Prisijungti Užsiregistruokite

Registruokitės su

arba
Jau esate užregistravę?

Marškinėliai moterims

Marškinėliai moterims

Marškinėliai moterims internetu: nuo įprastų iki originalių

Marškinėliai daugeliui asocijuojasi su laisvalaikio apranga, bet šiandieninės šio rūbo tendencijos leidžia juos priderinti prie įvairių aprangos stilių. Vienspalviai ir raštuoti, ilgomis rankovėmis, trumpomis ar visai be rankovių – marškinėlių moterims pasirinkimas labai platus.

Spalva – vienas svarbiausių akcentų aprangoje. Vienspalvius marškinėlius nesunkiai priderinsite bene prie visų aprangos stilių. Derinkite spalvą prie kelnių ar sijono ir nebijokite eksperimentuoti – juk spalvingumas žavi! Nors prie džinsų įprasta rinktis baltos ar mėlynos spalvos viršutinę dalį, nesuklysite pasirinkusios geltonus, sodriai raudonus, ryškiai žalius, oranžinius ir kitų spalvų marškinėlius. Maža to, klystate, jei manote, kad šis rūbas ir klasikinis įvaizdis yra nesuderinami. Baltus ar pastelinių spalvų dailius marškinėlius drąsiai vilkėkite po švarkeliu prie klasikinių kelnių ar sijono. O spalvoti daugiau tinka laisvalaikio stiliui.

Gėlėtus marškinėlius rinkitės pavasario ir vasaros sezonu. Jie puikiai derės prie ilgo, žemę siekiančio sijono, taip pat prie laisvai klostėmis krentančio. Pastaruoju metu populiarūs languoti marškinėliai puikiai dera prie džinso: džinsinių kelnių, šortų, sijonų, sarafanų.

Rinkdamiesi marškinėlius prioritetą teikite ir medžiagai. Odai malonūs bus kokybiški džinsiniai, medvilniniai, taip pat šilkiniai. Priklausomai nuo drabužių tipo, sudėtyje yra ir elastano: marškinėliuose su įsiuvais, išryškinančiuose figūrą, jo kiek daugiau, o laisvo kirpimo, platesniuose, laisvai krintančiuose – mažiau.

Mūsų asortimente – ir marškinėliai su užrašais. Pastarieji gali būti šmaikštūs ir ne tik.

Moteriški marškinėliai labai dažnai perkami internetu, nes tai puiki proga ne tik sutaupyti, bet ir pasirinkti iš labai plataus asortimento. Drabužio populiarumą suponuoja ir tai, kad jis labai universalus – tie patys polo marškinėliai priderinti prie džinsų atrodys vienaip, o prie klasikinio sijono bei švarkelio – visiškai kitaip!