Prisijunkite su

arba
Pamiršote prisijungimo slaptažodį?
Dar neužsiregistravote?
Užsiregistruokite

Pamiršote prisijungimo slaptažodį?

Įveskite el. pašto adresą ir mes Jums atsiųsime slaptažodžio keitimo instrukciją
Prisijungti Užsiregistruokite

Registruokitės su

arba
Jau esate užregistravę?

Rankinės, kuprinės ir piniginės

 

1 2

Rankinės, kuprinės ir piniginės

Aksesuarai moterims internetu

Vieni aksesuarai tinkami visiems metų laikams, kiti puikiai papildo sezoninius aprangos derinius. Mūsų elektroninėje parduotuvėje platus moteriškų aksesuarų pasirinkimas: nuo didelių krepšių iki bohemiško stiliaus rankinių, nuo vienspalvių šalikų iki raštuotų šalikėlių, nuo paprastų akinių nuo saulės iki retro stiliaus, nuo klasikinių karoliukų iki vintažinių kaklo papuošalų ir t.t.

Pas mus Jūsų dėmesiui puikus kepurių asortimentas, todėl nesunkiai rasite tinkamas įvairiems aprangos deriniams: klasikiniam, sportiniam, vintažo, o skrybėlės papildys puošnų drabužių derinį. Šalikai daugeliui asocijuojasi su žiema, bet ploni lininiai, medvilniniai, šilkiniai jie tampa puikiu akcentu ir pavasarį ar rudenį. Nuo šaltojo metų laiko neatsiejamos ir pirštinės. Jos dažniausiai derinamos prie batų, šalikėlio ir galvos apdangalo. Nebijokite ryškių, išskirtinių pirštinių dėvėti žiemą – jos bus tai, kas atkreips į jus dėmesį, suteiks aprangai originalumo.

Skėtis – populiariausias rudenį, bet neretai juo pasinaudojama ir žiemą. Dekoratyviniai nerti skėčiai tinka vasarą apsaugai nuo saulės – jie atrodo labai rafinuotai.

Vienas populiariausių aksesuarų – rankinės. Žiemai ir vasarai tikslinga rinktis skirtingas rankines – skiriasi modeliai, spalvos, kurios rekomenduotinos, atsižvelgiant į metų laikus. Pavyzdžiui, žiemą labiau tinka tamsesni atspalviai, ramios, pastelinės spalvos, o vasarą drąsiai rinkitės ryškias, margas, gėlėtas, dryžuotas rankines, kurios idealiai papildys laisvalaikio stilių. Skirkite laiko piniginės pasirinkimui – kokybiškiausios yra odinės.

Akiniai ir aksesuaras, ir regėjimo korekcijos priemonė. Juos rinkitės atsižvelgdamos į savo veido formą, patogumą, taip pat įvertinkite ir plaukų spalvą, jei norite spalvotų rėmelių. Papuošalai – populiariausi aksesuarai moterims. Tai papuošalai plaukams, auskarai, kaklo papuošalai, žiedai, apyrankės ir kt. Išskirtinį dėmesį teikite laikrodžiui, taip pat diržui. Pastarasis net paprastas, niekuo neišsiskiriančias kelnes gali paversti originaliu rūbu.