Prisijunkite su

arba
Pamiršote prisijungimo slaptažodį?
Dar neužsiregistravote?
Užsiregistruokite

Pamiršote prisijungimo slaptažodį?

Įveskite el. pašto adresą ir mes Jums atsiųsime slaptažodžio keitimo instrukciją
Prisijungti Užsiregistruokite

Registruokitės su

arba
Jau esate užregistravę?

Sijonai moterims

Sijonai moterims

Moteriški sijonai internetu

Sijonus tikrai drąsiai galime įrašyti į moterims privalomų turėti drabužių sąrašą. Jau vien dėl to, kad tai išskirtinai moterims skirtas rūbas. Sijonai karaliauja ir mūsų elektroninėje parduotuvėje: vienspalviai, spalvoti, languoti, gėlėti, klasikiniai, aukštu liemeniu, sportiniai, odiniai, juodi, balti, žali, geltoni, universalūs – asortimentą galėtume vardyti ir vardyti. Renkantis sijoną tikslinga vertinti ne tik jo grožį, spalvą, bet ir patogumą, audinį, modelį.

Sijonų modelius pagal ilgį skirstome į tris kategorijas: ilgi-maxi, midi ir trumpi-mini. Ilgį kiekviena moteris gali pasirinkti pagal savo poreikius, bet kartais reikia atsižvelgti į tam tikrus aspektus. Pavyzdžiui, oficialiam susitikimui nerekomenduotinas labai trumpas sijonas, geriausia – midi ilgio sijonas iki kelių. Elegantiški vidutinio ilgio sijonai tiks ir į darbą, taip pat į oficialų priėmimą, šventę. O ilgi sijonai daugiau populiarūs šiltuoju metų laiku.

Audinys – vienas svarbiausių kriterijų, renkantis drabužį, kadangi suponuoja dėvėjimo patogumą ir rūbo patvarumą. Sijonams audinių pasiūla labai plati. Vasarai puikus pasirinkimas bus lengvi šifoniniai sijonai. Oficialioms progoms puikiai tinka gipiūriniai sijonai, atrodantys labai elegantiškai ir puošniai. 2016-aisiais, kaip ir visada, populiarūs medvilniniai sijonai, tinkantys dėvėti visais metų laikais. Šventėms, iškilmėms tinka tiulio sijonai, kuriantys lengvumo įspūdį ir ypatingą elegancijos bei estetikos derinį.

Pastaruoju metu populiarūs languoti audiniai, todėl languotas sijonas tiks ir laisvalaikiui, ir klasikiniam deriniui. Šaltuoju metų laiku paklausūs rankų darbo – žieminiai megzti – sijonai. O pavasariniai deriniai ypač gražiai atrodo su klostuotais sijonais, kurie mūvimi prie marškinių ar palaidinės. Mes siūlome ir neseniai išpopuliarėjusius dygsniuotus sijonus, kurie dažnai traktuojami kaip rudeniniai. Jei mėgstate išsiskirti, Jums tiks sijonai su kutais.

O pagal užsegimo tipą sijonai gali būti su užtrauktuku, su sagutėmis, kabėmis ar susiaučiami.